widzet

piątek, 20 maja 2016

BANANOWE POLE MA JUŻ ROK!


Bananowe Pole ma już rok! Świętujemy i podsumowujemy 1. rok działalności. Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom, obserwatorom i fanom, a także planujemy dalszą działalność Bananowego Pola :)

Rok za nami i z Wami -  1. urodziny Bananowego Pola

Maugo i Paszko zbierają pierwsze plony i świętują


Stworzyliśmy bloga de facto na przełomie 2014/2015 roku, wtedy też pojawił się pierwszy post dotyczący naszej strony. Jednak słomiany zapał, brak czasu i pewnie inne różne rzeczy sprawiły, że na jednym poście się zatrzymaliśmy. Zwrot akcji nastąpił w maju, kiedy postanowiliśmy, że to czas na regularne doglądanie i uprawianie naszego Bananowego Pola. Wtedy też zostaliśmy farmerami, a jak wiadomo z uprawami bywa różnie - raz są czasy "chude", raz "grube", ale ciągle pracowaliśmy nad naszym małym skrawkiem ziemi (właściwie cyberziemi, bo przecież hodujemy nasz agrobiznes w Internecie), aby doczekać się plonów. Rok orania, siania i plewienia dał nam piękne zbiory, których chyba sami nie oczekiwaliśmy. Przede wszystkim w formie osób, które nas czytają, odwiedzają, komentują i rekomendują nasze przepisy, gdyż głównie tematyka kulinarna pojawiała się na blogu.

Jak każdy pewnie dostrzegł Bananowe Pole, to nie tylko przepisy i jedzenie (choć bardzo lubimy, czasami nawet za bardzo), ale również bieganie. Przez ten rok różnie z tym bywało, były majestatyczne zrywy, ale również dłuższe przerwy spowodowane różnymi czynnikami. Stąd też biegowa tematyka bloga nieco skostniała i zahibernowała się, ale czas wiosny i ciepłego powiewu wiatru nie jest dla nas obojętny. Wracamy pełną parą i mamy nadzieję, że o bieganiu w kolejnym roku naszego blogowania przeczytacie u nas więcej niż w roku poprzednim. Składamy tutaj pisemne oświadczenie, bo jak wiadomo, to bardziej motywuje, ale także zobowiązuje.


Co planujemy w kolejnym roku działalności Bananowego Pola?

  1. Bieganie, bieganie i jeszcze raz bieganie. Będzie o powrocie do formy, zrzuceniu zbędnych kilogramów, o diecie i w końcu o zawodach, do których zabieramy się na poważnie, a jak już drugi raz o tym piszemy, to znaczy, że to bardzo, bardzo ważne :)  
  2. Więcej ciekawostek, porad i tricków w kuchni roślinnej. 
  3. Rozpoczęcie działalności Bananowego Pola na YouTube - vlog i przepisy w formie wideo
  4. Więcej tematów lifestylowych, około biegowych czy kulturalno-biegowych, wszystko to co robimy w wolnym czasie, w którym nie biegamy i nie gotujemy 
  5. Nie gotujemy? Jeszcze więcej bananowych przepisów na obiad i nie tylko - prostych i szybkich, interesujących i zaskakujących nas, Was, nasze i Wasze rodziny! 

Mamy nadzieję, że będziecie z nami dalej. Dziękujemy za każde miłe słowo, za każdego czytelnika, a także za Wasze zdjęcia potraw, które nam podsyłacie, a które bardzo nas motywują do dalszej pracy. Bloga tego tworzymy z pasji do jedzenia i biegania, więc jest to dla nas czysta przyjemność i cieszymy się, że nasza praca została doceniona.

Bądźcie z nami dalej! :)))

Na koniec Bananowe Pole w liczbach:

W ciągu roku uprawiania Bananowego Pola:

naszą stronę odwiedziło 57 688 unikalnych użytkowników
łączna liczba odsłon strony wyniosła 158 464
na Facebooku polubiło nas 8 357 osób
na Instagramie śledzi nas 760 osób
Liczby te z dnia na dzień rosną! Dziękujemy!

Jesteście zainteresowani JAK DZIAŁA BANANOWE POLE? 


Pozdrawiamy serdecznie!

Maugo&Paszko


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz