widzet

wtorek, 6 stycznia 2015

Bananowe Pole

 Bananowe Pole

Hej i hopla! Witajcie w 2015 roku. Dla nas to zapowiedź pełnego roku pod znaku Banana i Soli - w końcu nowy rok, nowe możliwości! O tym dlaczego zakładamy bloga i o czym będziemy pisać, dowiecie się poniżej. Minie trochę czasu zanim zapełnimy bloga w pełni treścią, ale postaramy się to robić systematycznie :)

GENEZA BANANOWEGO POLA:

Założenie tego bloga wynikło nieco pokątnie przy tworzeniu  spisywanej historii naszego poznania, ale już podczas naszych wspólnych działań widzieliśmy, że potencjał "życiowych przygód" jest ogromny i cały czas się rozrasta. W 2015 roku rośnie rola blogerów i vlogerów w polskim internecie, więc mając możliwości i znając się co nie co na rzeczy, postanowiliśmy stworzyć własne blogowe królestwo, dla siebie, dla nas i także dla Was wszystkich, którzy weszli tutaj z zaciekawienia, przypadkowo i nieprzypadkowo. MOC BANANÓW I SOLI jest także dla Was!

Naszym zadaniem jest dzielenie się chwilami z naszego życia i inspirowanie do działania. Obojętnie czy jest do działania na rzecz miłości, kultury, sztuki czy sportu. Zacznijcie pisać, uprawiać sport, gotować czy tworzyć sztukę i kochać! Nie bądźcie bierni, bo czas i życie ucieka :) Będziemy to robili dla siebie i dla Was!

Misją BANANOWEGO POLA jest przede wszystkim inspiracja i podłożenie iskry pod Wasze żywoty. Nie jesteśmy doskonali ani idealni, ale wiemy, że warto walczyć o siebie i swoje marzenia. Mamy nadzieję, że będziecie śledzić nasz bieg przez życie, bo to długi dystans i trzeba mieć dobrą wytrzymałość. 


         Maugo&Paszko


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz